Een lintje in Tiel in 2020

Met deze bijdrage besluiten we onze reeks portretten van de mensen die vanwege hun verdiensten een Koninklijke Onderscheiding kregen bij Koningsdag 2020. Wij danken alle gedecoreerden, die wilden meewerken aan deze serie. Wij van de redactie vonden het leuk om de bijdragen te maken en stonden keer op keer versteld van de inzet, betrokkenheid, creativiteit en ondernemingslust van deze mensen gedurende een reeks van jaren met betekenisvolle activiteiten voor de lokale en regionale gemeenschap. We kregen veel nieuwe informatie over een heel divers scala aan vrijwilligerswerk. We zagen met bewondering hoe professioneel vrijwilligersorganisaties met geen of weinig gemeenschapsgeld werken. Hulde voor de mensen aan wie we in deze reeks aandacht mochten schenken maar ook aan degenen die er voor kozen om in de schaduw te blijven.

Wilt u de verhalen nogmaals teruglezen: hieronder de linken.

Jan Bouwhuis, Marjon de Lange en Bert Leenders.

 

Will van Rhee:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/09/een-lintje-in-tiel-in-2020-will-van-rhee/

Piet Oostendorp:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/09/een-lintje-in-tiel-in-2020-piet-oostendorp/

Hendrik Meeter:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/09/een-lintje-in-tiel-in-2020-hendrik-meeter/

Coby Roozenboom: https://detielenaar.nl/nieuws/2020/09/een-lintje-in-tiel-in-2020-coby-roozenboom/

Bert de Rooij:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-bert-de-rooij/

Corry Schimmel:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-corry-schimmel/

Maarten Dix:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-maarten-dix/

Joke Steigerwald:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-joke-steigerwald/

Wim en Janny Hobé:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-wim-en-janny-hobe/

Riet van Groenestijn:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-riet-van-groenestijn/

André van Oort:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-andre-van-oort/

Bart Schadee:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-bart-schadee-uit-wadenoijen/

Kees van Koeveringe:  https://detielenaar.nl/nieuws/2020/10/een-lintje-in-tiel-in-2020-kees-van-koeveringe-uit-kerk-avezaath/

 

Comments
Loading...